#pei2019 informacje organizacyjne
WRESZCIE SIĘ DOCZEKALIŚMY!
Konferencja fitness PEI już w najbliższą sobotę!
Poniżej najważniejsze informacje organizacyjne:
 
Termin: 16 marca 2019
Miejsce: Galeria PGE Narodowego na poziomie -1
Adres: al. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa
  
 
Agenda wydarzenia z opisami prelekcji dostępna tutaj: 
 
 
Od godziny 7:00 rejestracja uczestników w recepcji na poziomie 0.
Prosimy o wydrukowanie biletów, które zakupiliście on-line.

UWAGA! REJESTRACJA IMIENNA. Rejestracja uczestników będzie odbywać się wyłącznie na podstawie ważnego dokumentu tożsamości (dowód osobisty, legitymacja, prawo jazdy lub paszport).
 
 
NOWOŚĆ! Aplikacja eventowa: 
Bądź na bieżąco przez cały czas trwania konferencji, oceniaj prelekcje, bierz udział w rozmowach rekrutacyjnych i głosuj na uczestników Konkursu "Trener Roku by PEI" 
POBIERZ APLIKACJĘ IC EVENTS JUŻ DZIŚ:
 
JAK DOJECHAĆ NA PGE Narodowy? 
 
Taksówką:
Podjazd pod bramę nr 1. 

Samochodem:
Stadion jest położony przy Al. Ks. Poniatowskiego i ulicach Zielenieckiej, Siwca oraz Wybrzeże Szczecińskie. Parking: Błonie – bezpłatnie (przed bramą 1), parking podziemny: płatny 25zł/brutto za cały dzień

Autobusem:
Przystanek Rondo Waszyngtona, linie: 102, 111, 117, 123, 128, 146, 147, 158, 166, 507, 509, 517, 521, N02, N22, N24, N72

Tramwajem:
Przystanek Rondo Waszyngtona, linie: 7, 8, 9, 22, 24, 45, 77

Kolejką:
Stacja Warszawa Stadion, pociągi SKM i Kolei Mazowieckich
 
W zależności od środka transportu kieruj się do właściwej bramy. Sprawdź mapę i numerację poniżej:
Plan wydarzenia:
 
Strefa rekrutacji:
Tegoroczna nowość na PEI! Szukasz pracy jako trener personalny, a może chcesz zostać influencerem znanej marki? Porozmawiaj z rekruterami na PEI - do Twojej dyspozycji będą m.in. managerowie klubów fitness, znanych sportowych marek oraz ośrodków spa i hoteli. Pobierz aplikację, sprawdź jakie firmy i jakie osoby są dostępne w strefie rekrutacji i umów się na rozmowę. Strefa rekrutacji będzie czynna od rana do końca konferencji.
Zabierz ze sobą swoje CV!
 
Strefa badań wydolnościowych:
W strefie wystawienniczej koniecznie odwiedźcie stoisko 4SportLab, gdzie możecie całkowicie bezpłatnie wykonać serię testów - o wartości 350zł!
 
Certyfikowane kursy:
Jeśli posiadasz bilet VIP, Gold Plus lub Gold zapewne zamierzasz uczestniczyć w kursach fizjoterapii oraz stretchingu. Kursy odbywają się na scenie głównej oraz w sali B. Uwaga! Maciek Boczkowski zamierza nauczyć Was prawidłowego oddychania, także na leżąco;) 
Polecamy zabrać ze sobą swoje maty lub ręczniki!
 
Strefa konsultacji:
Masz pytania do prelegentów? A może po prostu - chcesz porozmawiać z ekspertem PEI? Po każdym wystąpieniu prelegenci będą dostępni dla Was w 
strefie konsultacji przez 30 min. 

Strefa Wystawiennicza:
Poznajcie ofertę naszych wystawców. Lista stoisk dostępna pod tym linkiem: WYSTAWCY

Wyżywienie:
Dla Waszej wygody uruchomimy punkt sprzedaży ciepłych posiłków, napojów i przekąsek. Punkt sprzedaży znajduje się na poziomie -1, zaraz przed wyjściem z Galerii, w której odbywa się Konferencja.
 
Kiedy możecie odebrać certyfikat? 
Certyfikaty z konferencji fitness (wszystkie rodzaje biletów) będzie można odebrać od godziny 14:00 w recepcji na poziomie 0 lub po zakończeniu konferencji na scenie głównej w galerii na poziomie -1. Pozostałe certyfikaty - za Ogólnopolski Zjazd Trenerów Personalnych (bilety VIP i Gold Plus), Kursy Fizjoterapii i Stretchingu (Bilety VIP, Gold Plus i Gold) dopiero po zakończeniu danego programu! Certyfikaty wypisane będą w sali, w której odbywa się dane wydarzenie. 
Certyfikaty wypisujemy na podstawie okazanego dokumentu tożsamości!

 
Najważniejsze - życzymy Wam niezapomnianych wrażeń, mnóstwa inspiracji i ogromu nowej wiedzy :) 
Masz pytania? 
Skontaktuj się z nami:
 
 
BĄDŹ NA BIEŻĄCO I ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA