Scena główna
Tadeusz Sowiński
Specjalista z zakresu żywienia i suplementacji w sporcie, jako dietetyk współpracuje zarówno ze sportowcami klasy mistrzowskiej (z kadrą olimpijską wioślarek i wioślarzy), jak i również z osobami amatorsko zajmującymi się ogólnie pojętą rekreacją ruchową. Pomaga ludziom w walce z otyłością/nadwagą oraz w trudzie budowania suchej masy mięśniowej.
Edyta Litwiniuk
Edyta Litwiniuk –do niedawna redaktor naczelna magazynu SHAPE, absolwentka studiów doktoranckich w AWF w Warszawie, specjalista ds. dietetyki i planowania żywienia, magister wychowania fizycznego, nauczyciel akademicki. Autorka programu treningowego dla wiecznie początkujących BODY LIFTING wydanego dla SHAPE i autorka Pregnicious Program, skierowanego dla kobiet w okresie macierzyństwa wydanego na DVD pt. FIT MAMA. Współautorka warsztatów „Healthy Ciąża” razem z Anią Lewandowską. Współtwórczyni z NFZ pierwszej w Polsce aplikacji treningowo-żywieniowej dla kobiet w ciąży „Sweet Pregna”. Ponadto wykładowca na kursach instruktorskich i trenerskich, wielokrotna medalistka mistrzostw Polski w lekkiej atletyce i była zawodniczka kadry narodowej. Trener personalny, trener II klasy lekkoatletyki, instruktor fitness–kulturystyki i fitness–nowoczesne formy gimnastyki, instruktor kajakarstwa, wychowawca i kierownik placówek wypoczynku dzieci i młodzieży. Mistrzyni Polski Dziennikarzy w triathlonie. Ekspert regularnie pojawiający się w programach telewizyjnych, np: „Pytanie na Śniadanie”, „Wstajesz i wiesz”, „Strefa Trenera”, „Tak jest”. Na co dzień prowadzi Akademię Sportowo-Szkoleniową Extreme Academy i bloga www.edytalitwiniuk.pl. Prywatnie szczęśliwa żona i mama Julci, Róży i Mii.
Paweł Filleborn
Współzałożyciel i Prezes Polskiego Związku Kulturystyki i Trójboju Siłowego. Polski kulturysta.

Jeden z pionierów kulturystyki w Polsce. Był organizatorem klubu kulturystycznego w Mińsku Mazowieckim. Kilkanaście razy uzyskał tytuł mistrza Polski w kulturystyce, zdobył także wicemistrzostwo Europy i brązowy medal mistrzostw świata par. W 1996 kończąc karierę uzyskał tytuł mistrza świata w kategorii "Masters".
Pełnił funkcję trenera kadry narodowej kulturystów oraz sędziego klasy międzynarodowej w kulturystyce i fitness. Był współzałożycielem Polskiego Związku Kulturystyki i Trójboju Siłowego, a w 1998 został prezesem tegoż Związku.
Jakub Mauricz
Najbardziej rozpoznawalna twarz dietetyki sportowej w Polsce. Trener, dietetyk, szkoleniowiec, dydaktyk. Specjalizuje się w dietetyce sportowej i suplementacji w sportach siłowych i siłowo-szybkościowych.
Współautor sukcesów największych polskich gwiazd sceny MMA: mistrzyni UFC – Joanny Jędrzejczyk, mistrza KSW – Mameda Khalidova oraz Michała Materli, Izuagbe Ugonoha i wielu innych. Redaktor prowadzący magazynu Body Challenge. Autor wielu publikacji naukowych oraz artykułów publikowanych w czasopismach eksperckich, popularnonaukowych i lifestylowych.
Małgorzata Ostrowska
Magister Dietetyki na Wydziale Nauk o Zdrowiu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Jako szkoleniowiec głównie specjalizuje się w dietoterapii i interpretacji wyników badań krwi. Jest głównym dietetykiem oraz koordynator poradni dietetycznej BeWell by Mauricz. Autorka tekstów publikowanych w magazynie „Woman’s Health”, ,,Naturoterapia" oraz „Body Challenge”.
Iwona Wierzbicka
Dietetyk kliniczny i szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentem. Jest przede wszystkim praktykiem, ale również teoretykiem, który opiera się na badaniach naukowych. Jest współautorką bestsellerowej książki Polski Przewodnik Paleo, w którym to porusza temat diety zgodnej z fizjologią człowieka, jak również jej wpływu na zdrowie. Stworzyła swój unikalny autorski program 10 zasad Ajwen skierowany do osób chcących dobrze się odżywiać, poprawić swoje zdrowie i sylwetkę. Propagatorka diety paleo, samuraja i protokołu autoimmunologicznego AIP w Polsce. Specjalizuje się w diagnostyce laboratoryjnej, wpływie żywności na zdrowie człowieka, jak również w pozytywnym podejściu do życia.
Radosław Słodkiewicz
Wielokrotny Mistrz Polski i Europy, medalista Mistrzostw Świata, zwycięzca Pucharu Polski. Po kilku latach przerwy udany powrót do startów- wszystkie starty wygrane włącznie z Mistrzostwami Polski i zawodami serii Diamond Cup.
Od wielu lat trener. Jego zawodnicy zdobywają medale zawsze na wszystkich zawodach krajowych i międzynarodowych. W swoim dobytku trenerskim ma tytuły mistrzostw Świata, Europy, Arnold Classic, Mr.Olympia i innych zawodów międzynarodowych.
Jednak największa satysfakcję daje mu praca z amatorami, widząc jak doprowadzają swoje sylwetki do życiowej formy.
Paweł Głuchowski
- Złoty medal Mr. Universe
- Tytuł Mistrza Europy w kulturystyce
- Tytuł Vice mistrza Polski w kulturystyce klasycznej
- Trener Personalny i dietetyk
- Specjalista w dziedzinie: fizjologii i anatomii, biochmeachniki ruchu, biochemii i dietetyki klinicznej
- Wykładowca w Akademii Mistrzostwa Sportowego, prowadzący seminaria i profesjonalne szkolenia z zakresu:
- metodyki treningu sportowego
- dietetyki klinicznej i sportowej
- metodyki treningu personalnego (Kursy Trenera Personalnego)
Ogólnopolski Zjazd Trenerów Personalnych
Franciszek Georgiew
Założyciel agencji marketingowej Social Tigers, bazującej na doskonałej znajomości kanałów social media i ich systemów reklamowych. Według testu Gallupa strateg, cechujący się indywidualnym podejściem do ludzi, zorientowany na ciągłe poprawianie własnych wyników, aktywizację innych i rywalizację. Twórca „Księgi Adsów 2.0" .
Katarzyna Figuła
Psycholog Biznesu, Profesjonalny Trener Biznesu, Trener Personalny i Mentor Trenerów Personalnych. W 2012 r. wybrana pracownikiem roku sieci Pure za wybitne osiągnięcia sprzedażowe.

Autorka tekstów rozwojowych dla Trenerów Personalnych, publikowanych na portalu Strefa Trenera, oraz tekstów na temat sprzedaży treningów personalnych dla blogfit.pl.

Opracowała schemat 11 kroków prowadzenia pierwszej konsultacji trenerskiej, która ma na celu zmaksymalizować skuteczność sprzedaży treningów personalnych. Na co dzień prowadzi ponad 200 Trenerów Personalnych w Polsce i w Europie, pomagając podnieść jakość swoich usług, oraz wskazując im drogę do tego, by dzięki treningom zarabiać prawdziwe pieniądze, nie tracąc radości wynikającej z tej pracy.

Pomaga przede wszystkim trenerom, którzy na rynku są już od wielu lat, chcą podnieść jakość swoich usług i swoją skuteczność, a tym samym zarabiać większe pieniądze pracując mniej. Wyciąga również rękę do tych, którzy dopiero zaczynają swoją pracę w tym zawodzie, aby ułatwić im start w branży i pokazać odpowiednią drogę, dostosowaną do ich potrzeb.
Agnieszka Świtalska-Nawrocka
Sędzia klasy 1 w kulturystyce i fitness z 18 letnim stażem czynnego sędziowania.
Dwukrotna Mistrzyni Polski w Fitness sylwetkowym
Medalistka Mistrzostw Europy
Trenerka kulturystyki i fitness
Krzysztof Pakulec
Konsultant branży fitness, szkoleniowiec z zakresu zarządzania klubem fitness, sprzedaży, i obsługi klienta. Współwłaściciel firmy Fit Management & Business. Przez kilka lat pracował jako wykładowca Instytutu Kultury Fizycznej w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Raciborzu. Prowadził szkolenia z zakresu treningów personalnych w międzynarodowej szkole Life Fitness Academy. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Turystyka i Rekreacja. Autor i współautor publikacji, które można znaleźć w czasopismach branżowych takich jak Fitness Biznes, Life Fitness News czy Body Life. Prelegent podczas wielu branżowych wydarzeń. 
Wojciech Litwiniuk
Trener mentalny, ekspert ds. komunikacji interpersonalnej i wystąpień publicznych, doradca w zakresie rozwoju osobistego oraz zawodowego. Absolwent Wydziału Prawa, studiów doktoranckich w AWF w Warszawie oraz studiów podyplomowych z doradztwa zawodowego. Wykładowca na kursach instruktorskich i trenerskich, triatlonista, dwukrotny finisher ½ Ironmana, a także instruktor snowboardu, narciarstwa, windsurfingu, survivalu, kajakarstwa oraz ratownik wodny WOPR. Dyrektor zarządzający w firmie sportowo-szkoleniowej Extreme Academy. Prowadzi szkolenia, warsztaty i treningi mentalne w Healthy Center by Ann.
BĄDŹ NA BIEŻĄCO I ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA